ד"ר תמי קידרון


מנהלת בית הספר


                                                                     עידית שם-טוב                                                       רן ענבר
                                                                      סגנית מנהלת                                                     סגן מנהלת



                     מיכל אמבר                     משה מושקוביץ             מירי שחם                 קטי יעקב                ד"ר ענת כהן
                       מרכזת המסלול                       ממונה על                רכזת ייעוץ                מינהלנית                רכזת למידה
                  הרב תחומי ועבודות גמר          מינהל תלמידים                                                                         משמעותית



מרכזי מקצועות

                    היסטוריה ורה שפר                                                                               חנ"ג                            אלון כהן
                    אזרחות    רונית בלום                                                                            כימיה                           ערן שמואל
                    ספרות      איריס אביאל                                                                         ביולוגיה וביו' רפואית   טובה אגוז
                    לשון         טובי אידל                                                                             תקשורת                      אפי ברקוביץ
                    תנ"ך        אסתי ווסטרייך                                                                       מחשבים                      עינת לוי
                    אנגלית    שלי מוסיוב                                                                             מדעי החברה               טלי גליקסברג
                    מתמטיקה דלית קורן                                                                             ביוטכנולוגיה                ענת כהן
                    פיסיקה     דני גלבוע                                                                              צילום                            רותי ארבל




                                                       מרכזי תחומים                                               מינהלה

                                        אתר ביה"ס              רותי חזן                                   מזכירה ראשית        אסתי חכמה              
                                    מרכז מהו"ת            שלומית אנגל                             מזכירות ביה"ס         עדי צמח, עדי ריין, 
                                    ושעות פרטניות                                                                                        אריאלה בלאיש
                                    רכזת המא"ה           נופר אלעזר                               מזכירת בוגרים        דקלה ברמץ              
                                   ומועצת תלמידים                                                     מזכירת תלמידים     אורלי אברהם
                                   מעורבות חברתית    הדס קוטלר-שפיגל                       מנב"ס                     מיקי גידיץ'
                                   טיולים                      רונן קנדל                                  חדר מערכת             מיכל בן עמי
                                   פסיכולוגית               אבישג ניר-כהן                           הנהלת חשבונות      פני כהן
                                   מסע לפולין              הדי גור                                     
                                   רכז מערכת              רועי חמאם
                                   רכזת התאמות         מירב יפידוף



שכבת י'                                             שכבת יא'                                                שכבת יב'
רכזת        נתלי לברון                      רכזת   מירב קניון                 רכזת        הדי גור
יועצת       דנה גל                           יועצת מירי שכם                  יועצת         נעמה נקי
י' 1           נתלי לברון                     יא' 1   מירב קניון                  יב' 1          הדי גור
י' 2           עידית רביב                    יא' 2   רן ענבר                     יב' 2          טלי גליקסברג
י' 3           מאיה בן אמוץ                 יא' 3   יניב חני                     יב' 3         רועי חמאם
י' 4           תמי פורת                       יא' 4   שני קידר                   יב' 4        אסנת נקסון
י' 5           טובה אגוז                      יא' 5   ג'ודי שנק                   יב' 5         ג'ודי שנק
י' 6           שרון ניניו לביא                יא' 6   מירב יפידוף               יב' 6         יעל גרוס
י' 7           ענת רז                          יא' 7   רותי חזן                    יב' 7         רונן קנדל
י' 8           איריס אביאל                  יא' 8   דודי דוידוביץ'              יב' 8        נופר אלעזר